Top 5 automatów do gier o tematyce świątecznej

Do świąt Bożego Narodzenia jeszcze bardzo daleko, ale to nie oznacza, że nie możesz pograć w świąteczne automaty online. Najlepsze kasyno online zawsze posiada w swojej ofercie sloty o różnej tematyce. Kasyna starają się spełniać najbardziej wygórowane życzenia klientów i ciągle projektują nowe maszyny z różnymi motywami.

Dzięki temu gracze cały rok mogą cieszyć się automatami do gier nawiązującymi do ferii zimowych, letnich przygód, Bożego Narodzenia, Wielkanocy i praktycznie każdej innej okazji, która przyszła ci do głowy. Jeśli już tęsknisz na Bożym Narodzeniem, zagraj w automaty o tematyce bożonarodzeniowej, przedstawione w naszej tabeli.

Automat do gry

Producent Liczba bębnów
Polar Breeze Nucleus Gaming 5
Sweet Bonanza Xmas Pragmatic Play 6
Merry Xmas Play N’ Go 5
A Christmas Carol BetOnline 5
Merry Christmas Megaways Inspired Gaming

6

Polar Breeze

Polar Breeze to śnieżna gra stworzona przez Nucleus Gaming, która zapewni ci świąteczny nastrój, kaskadowe wygrane i wiele ciekawych bonusów. Jest to gra z arktycznym motywem na pięciu bębnach, z 20 liniami wygrywającymi, mnożnikami i darmowymi spinami.

Gra toczy się wokół lodowego krajobrazu położonego gdzieś w Kanadzie lub Grenlandii.  Przez swój kaskadowy układ, bębny w tej grze pojawiają się po lewej stronie ekranu. Tematycznymi symbolami w grze są igloo, sanie, wilk i renifer, a reszta symboli to tradycyjne karty. W Polaz Breeze gracze znajdą nawet 4x mnożniki, 18 darmowych spinów, i bonusową grą gamble.

Sweet Bonanza Xmas

Jednym z najsłynniejszych świątecznych automatów jest prawdopodobnie Sweet Bonanza Xmas. Automat powstał w 2019 roku i jest on bożonarodzeniową wersją znanego automatu Sweet Bonanza. Producentem gry jest Pragmatic Play. Sweet Bonanza Xmas oferuje RPT na poziomie 96,51%.

Automat Sweet Bonanza Xmas zachowuje tradycyjny układ oryginalnej wersji gry – 6 bębnów i 5 symboli. Design automatu w pełni odpowiednia świątecznej tematyce. Po otwarciu slotu zobaczysz wszystko tak samo, jak w oryginalnej wersji, ale w tle będzie grać świąteczna muzyka, a wszystkie akcje będą się odgrywać w zaśnieżonych miejscach. 

Wygrane w Sweet Bonanza Xmas nie są tworzone liniami, ale wtedy, gdy na bębnach znajdzie się pewna liczba pasujących symboli, minimum 8. Symbolami na bębnach są wszystkim znane owoce i lizaki. Funkcjami bonusowymi w grze są symbole wild i scatter, a także darmowe spiny.

Merry Xmas

Merry Xmas to wesoły i świąteczny slot, który przynosi radość każdemu, kto w niego zagra. Układ automatu to 5 bębnów i 15 linii wypłat. Automat Merry Xmas został wydany przez Play’n Go tuż przed Bożym Narodzenie, czyli w najlepszym momencie.

Ten bożonarodzeniowy slot ma wiele odniesień do świątecznego motywu. Bębny ozdobione są gałązkami ostrokrzewu i jemioły, z tyłu migają świąteczne światełka, a w tle leci bożonarodzeniowa muzyka.

Specjalnym symbolem w grze jest wild, który ma aż cztery odmiany i cztery różne mnożniki: 2x, 3x, 4x i 5x. Specjalnym prezentem świątecznym gry jest funkcja bonusowa, która jest uruchamiana po zdobyciu trzech symboli bonusowych. Wybierz jeden z trzech prezentów i wygraj nawet 150x twojej stawki podstawowej. 

A Christmas Carol

A Christmas Carol to automat wyprodukowany przez BetOnline, który przenosi graczy do legendarnej historii Karola Dickensa Opowieść wigilijna. Automat otwiera przed nami zupełnie nową grę ze znany nam już świątecznym motywem.

W odróżnieniu od innych świątecznych automatów, A Christmas Carol zawiera unikalne symbole z powieści Dickensa: Scrooge, Duch Przeszłości i Przyszłości, danie obiadowe z kurczakiem, świąteczne dzwonki oraz monety: srebrne i złote. Bębny automatu są osadzone w sypialni Scrooge. Ścieżka dźwiękowa jest oczywiście świąteczna.

Automat do gry opowiada znaną historię świątecznego odkupienia Scrooge i zarazem prowadzi gracza do dużych pieniędzy. A Christmas Carol składa się z 5 bębnów z 25 liniami wypłat. Symbolem specjalnym w grze jest wild, który może zastąpić wszystkie symbole z wyjątkiem Duchów. Duch może mieć trzy różne formy, zupełnie jak w powieści, aby uruchomić specjalne wygrane funkcje duchów przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, należy na bębnie uzbierać odpowiednie symbole. 

Merry Christmas Megaways

Merry Christmas Megaways to już ostatni slot na naszej liście o tematyce świątecznej. Dany automat jest bardzo wesoły i pełen wibracji. Grafika oczywiście jest zachowana w czerwonych kolorach z udekorowaną choinką i krzesłem Mikołaja w tle. Na kominku wiszą czerwone skarpetki, girlandy, lampki i wstążki.

Ponieważ slot ma mechanikę megaways, możesz się tu spodziewać wszystkiego. Standardowo Merry Christmas Megaways ma 6 bębnów, układ jednak może się zmienić z dwóch rzędów do nawet 7. Oznacza to, że rosnące bębny mogą również zwiększać linie wypłat podczas każdego kolejnego zakręcenia.

Każda wygrana kombinacja jest częścią kaskady i znika po tym, jak utworzy wygraną kombinację, a na jej miejsce spadną nowe symbole. Będzie się to powtarzać, dopóki na kaskadzie nie będzie już wygranych kombinacji.

W grze Merry Christmas Megaways można uruchomić minimalnie 12 darmowych spinów za uzbieranie symboli scatter. Można zdobyć do 80 darmowych spinów. W grze losowo pojawiają się także tajemnicze symbole, które zmieniają się w dowolny symbol gry. Tym samym zwiększają się szanse na wygrane kombinacje.

Wszystkie świąteczne automaty do gier mają swój wyjątkowy bożonarodzeniowy urok. Jeśli tęsknisz za atmosferą świąt i zimy, wybierz jeden z proponowanych slotów i przenieś się do sezonu kolęd, pierniczków i Mikołaja.

Dodaj komentarz