KSW 52: Khalidov pokona Askhama?

Widzowie mma na pewno będą usatysfakcjonowani z informacji jaką podała rodzima federacja. Ksw 52 zaplanowane zostało na 7. grudnia na Arenie w Gliwicach. Organizacja ksw kolejny raz zadziwia doskonałą listą konfrontacji w ksw i zawodników mma jacy będą konkurować na kolejnej gali.

KSW 52 na żywo. Transmisja live online i kanały online stream

Gale federacji cechują się wyjątkowym zainteresowaniem kibiców ksw, jacy zapełniają największe hale i areny w Polsce ale też Europie. Dużo osób wybiera jednakże opcję obejrzenia transmisji gal ksw na żywo online oraz w telewizji dzięki płatnym aplikacjom ppv ale takze darmowym relacjom z wybranych gal.

W dzisiejszych czasach, gdy ludzie niesamowicie chętnie korzystają z internetu i najnowszych usług technologicznych, niesamowicie popularne stają się transmisje tv na żywo online. Użytkownicy korzystający z internetu wyjątkowo często poszukują informacji o tym jak śledzić wydarzenia sportowe przez Internet. Analogicznie jest w przypadku gal konfrontacji sztuk walki, jakie są bardzo chętnie oglądanymi transmisjami tv w internecie.

Rodzima federacja ksw w ubiegłych latach przyzwyczaiła nas, że jedna z gal jest bezpłatna i transmitowana na głównym kanale polsatu. Galę ksw 52 będzie można obserwować na płatnym kanale Ksw ppv dostępnym przez internet za pośrednictwem portalu internetowego, ale również w cyfrowym polsacie i wybranych telewizjach kablowych.

KSW 52 w pay-per-view czy za darmo? Gdzie będzie można wykupić dostęp?

Oficjalny kanał KSW TV to od dawna jedyne miejsce w którym legalnie i w największej jakości HD będziesz mógł oglądać stream w internecie ale również w telewizjach z gali ksw 52. Transmisja w płatnej usłudze pay-per-view będzie udostępniona dla klientów z kraju ale też tych będących poza granicami kraju. Stąd także osoby wyszukujące wzmianek o tym czy dostępna będzie transmisja live z gali ksw za darmo, informujemy że najbliższa hitowa gala nie będzie transmitowana za darmo.

Żeby zakupić możliwosć obejrzenia i dostęp do ksw online należy wejść na witrynę ksw tv jak również utworzyć konto. W kolejnym kroku można wybrać formę płatności oraz walutę (oprócz zł dostępne są jeszcze dolary USD, euro EUR ale także funty GBP). Po poprawnym zarejestrowaniu konta a także zakupie zamówienia, klient po chwili odbierze dostęp do najbliższej gali transmitowanej poprzez ksw tv. Prócz emisji na żywo odbiorca może w trakcie oglądania przewijać stream oraz włączać pauzę, dlatego nie straci nawet sekundy z całej gali. Ponadto wykupując możliwosć obejrzenia i dostęp ppv do transmisji, przez następne 72 godziny po zakończeniu gali użytkownik może odtworzyć pełną transmisję.

Lista walk gali KSW 52

Jak już wspomnieliśmy na gali konfrontacji sztuk walki 52 uda się obejrzeć aż 9 walk w jakich kilka zapowiada się niezwykle atrakcyjnie z racji na to, że konfrontować się będą najogromniejsi zawodnicy należący do federacji. Na konfrontacji sztuk walki 52 live będzie można śledzić konfrontacje z udziałem takich wojowników jak Scott Askham i Mamed Chalidow a w kilku z ustalonych pojedynków stawką będzie pas ksw. Poniżej przedstawiamy pełną aktualną listę konfrontacji w mma zaplanowanych na gali ksw 52.

Mamed Khalidov – Scott Askham
Salahdine Parnasse – Ivan Buchinger
Damian Janikowski – Szymon Kołecki
Grzegorz Szulakowski – Shamil Musaev
Karolina Owczarz – Aleksandra Rola
Artur Sowiński – Vinicius Bohrer
Michał Michalski – Albert Odzimkowski
TBA – TBA
Michał Włodarek – Srđan Marović
(stan na 17.11.2019)

Tagged With :

Dodaj komentarz