4.2 / 5.0 Freebet 25 PLN + Bonus na start 500 PLN Typuj!

Totolotek zakłady bukmacherskie

  • bukmacher od 1992 r.
  • bogaty wybór zakładów
  • zakłady live
  • totalizator piłkarski
  • wirtualne sporty
  • bonus na start
  • darmowy zakład

Totolotek to lokalny bukmacher oferujący zakłady bukmacherskie, zakłady live, Toto-Mix i Toto-Racing, totalizatory futbolowe Toto-Liga oraz Toto-Gol, totalizator konny Toto-Lotek a ponadto mobilną wersję swojego portalu. Prócz promocji i bonusu powitalnego możesz zgarnąć kolejne pieniądze za polecenie znajomego.

Totolotek zakłady bukmacherskie

Totolotek organizuje zakłady wzajemne w Polsce od 1992 roku. Od 2013 r bookmaker wprowadził swoją ofertę w Internecie online Niesamowicie łatwo zdobył na popularności, głównie dzięki zgromadzeniu swojej oferty standardowej – w punktach stacjonarnych, a także otwarciem oferowania właśnie zakładów w Internecie online. Nowi użytkownicy mogą skorzystać z całkowicie darmowego zakładu a dodatkowo z dodatku od pierwszego wkładu.

Transakcje finansowe dostępne są za pomocą serwisu Transferuj.pl, która oferuje natychmiastowe transfery za współpracą praktycznie wszystkich polskich banków. Nie będziesz więc mieć żadnego problemu z wpłaceniem pieniędzy na własne konto klienta!

Freebet i bonus od depozytu - graj na www.totolotek.pl
Odbierz bonus w Totolotku

Bonus na start i kod promocyjny Totolotek

Dla nowych użytkowników Totolotek proponuje bonus powitalny 100% aż do 700 złotych! Szczegóły bonusu dostępne są na stronie internetowej bookmakera. Ponadto dostępne są jeszcze inne bonusy, za polecanie znajomych a również kalendarz promocji sportowych!

1. Otwórz konto w Totolotku,

2. Dokonaj pierwszego wkładu,

3. Uzyskaj dodatkowo na grę 100% wartości wpłaty.

 

Freebet i bonus od depozytu - graj na www.totolotek.pl
Odbierz bonus w Totolotku

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.