5 / 5.0 Freebety aż 30 PLN i 3 zakłady bez ryzyka Typuj!

Fortuna zakłady bukmacherskie

 • darmowy bonus
 • cashback
 • bonus od depozytu
 • bogaty wybór zakładów
 • zakłady live
 • transmisje na żywo
 • wysokie kursy
 • wirtualne sporty

Fortuna to marka bukmacherska w której obok zakładów sportowych oraz zakładów live, proponowane są ponadto zakłady społeczne oraz polityczne. Fortuna posiada też ofertę zakładów przez Internet, a dodatkowo aplikację. Ponadto warto dodać, iż Fortuna jest także stacjonarnym bukmacherem, jaki posiada w całej Polsce swoje punkty przyjmowania zakładów.

Bukmacher Fortuna zakłady bukmacherskie

Spółka powstała w 1997 roku a od października 2010 r akcje FORTUNA notowane są na warszawskiej GPW. Od początku 2014 r Fortuna została pierwszym sponsorem Legii Warszawa. Kontrakt został zawarty na 3 następne lata. Spółka bierze udział również w innego typu wydarzeniach sportowych i piłkarskich w Polsce sponsorując FORTUNA Cieszyński Bieg, turnieje siatkówki plażowej PLAŻA OPEN, szkółkę piłkarską Ireneusza Kościelniaka LUKAM 2012 a także innego rodzaju mecze.

Bookmaker ten jest z pewnością godny polecenia. Na lokalnym rynku stworzył swoją nazwę na przestrzeni dużej ilości lat, natomiast w ostatnim czasie sponsorując Legię Warszawa dużo zyskał na popularności. Spółka posiada mocną ofertę na polskie rozgrywki, ale również inne ligi europejskie i wydarzenia na szczeblu międzynarodowym.

Bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka i bonus powitalny - graj na www.eFortuna.pl
Odbierz bonus w Fortunie

Bonus powitalny i kod promocyjny

W fortunei wolno dokonywać płatności korzystając z natychmiastowych transferów bankowych. Lista dostępnych bankó jest idealna i z pewnością również Twój bank jest dostępny i znajduje się na liście dostępnych. Wystarczy wybrać wielkość wkładu, a dodatkowo bank z jakiego preferujemy dokonać wpłaty. Następnie płatność zachodzi w taki sam sposób kiedy wykonuje się innych przekazów.

Fortuna dba o Twoje bezpieczeństwo, stosując najnowsze technologie kodowania oraz bezpieczne oprogramowanie. Dzięki temu masz 100% pewności, że Twoje dane nie wpadną w niepowołane ręce, a grając w Fortuna pozostaniesz anonimowy!

Oglądaj najlepsze i najbardziej popularne meczyki na żywo przez internet na swoim komputerze.

Bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka i bonus powitalny - graj na www.eFortuna.pl
Odbierz bonus w Fortunie

Czy od bukmachera naprawdę można wymagać jeszcze czegoś więcej?

Jak się okazuje wielu graczy mylnie interpretuje te dwa pojęcia uznając je za jedno i to samo. A zatem wyjaśnijmy – bonus powitalny to bonus, który otrzymujemy tylko przy pierwszej wpłacie. Wykorzystujemy go raz i nigdy więcej już go nie dostaniemy. Promocje natomiast są organizowane co jakiś czas i zawsze możemy wziąć w nich udział. Fortuna dba o swoich klientów, a więc dużo częściej niż inne firmy raczy ich różnego rodzaju promocjami, które umożliwiają grę bez ryzyka lub też dużo większe niż normalnie wygrane!

Zakłady bukmacherskie w Internecie bezsprzecznie kojarzą się z bonusami, czyli pieniędzmi, które możemy otrzymać zupełnie za darmo rejestrując się w danej firmie. Dla wielu owe bonusy są rzeczą najistotniejszą i swego bukmachera wybierają oni tylko pod tym kątem. I choć osobiście uważam, że są rzeczy ważniejsze, zgodzę się, że „oferty powitalne” są jedną z rzeczy, na które trzeba zwrócić uwagę przy wyborze bukmachera.

No dobrze, ale jak można te bonusy otrzymać? W Fortuna jest to bardzo łatwe. Na tyle łatwo, że jeśli zechcesz swój pierwszy bonus możesz dostać już za około 20 minut! A dzięki nam dowiesz się jak zgarnąć je wszystkie i dostać zakłąd bez ryzyka do 110 złotych. Aby to zrobić wystarczy, że wykonasz najpierw 3 proste kroki:

 1. Kliknij tutaj i przenieś się na stronę rejestracji w eFortuna.pl
 2. Wypełnij formularz rejestracyjny
 3. Wpłać swój pierwszy depozyt na Twoje konto gracza

Całej reszty dowiesz się z treści tej strony. A zatem do dzieła!

Oglądaj na żywo meczyki a także transmisje i mecze na żywo w internecie!

Bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka i bonus powitalny - graj na www.eFortuna.pl
Odbierz bonus w Fortunie

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.