4 / 5.0 Powitalny bonus na start (od depozytu) 500 PLN Typuj!

PZBuk zakłady bukmacherskie

  • bonus od depozytu
  • zakłady na żywo
  • bogaty wybór zakładów przedmeczowych
  • sklep gracza
  • promocje dla aktywnych graczy

PZBuk to nowy bukmacher na rynku zakładów bukmacherów online w Polsce. Bukmacher należy do zagranicznej spółki Cherry AB odpowiedzialnej między innymi za europejskiego bukmachera ComeOn a takze za Cherry Casino.

PZBuk zakłady bukmacherskie

Wiele osób zastanawia się czy PZBuk jest legalnym bukmacherem posiadającym i działającym zgodnie z Polskim prawem. Odpowiadamy – tak! PZBuk to w pełni licencjonowana firma, która otrzymała zgodę Ministerstwa Finansów na świadczenie usług w zakresie zakładów bukmacherskich przez internet.

Bukmacher ten jest z pewnością godny polecenia. Na lokalnym rynku stworzył znaną nazwę na przestrzeni wielu lat, zaś w ostatnim okresie sponsorując Legię Warszawa dużo zyskał na popularności. Marka posiada bogatą ofertę na polskie rozgrywki, ale również inne ligi europejskie i wydarzenia na szczeblu światowym.

Powitalny bonus na start - graj na www.pzbuk.pl
Odbierz bonus w PZBuk

Bonus na start i kod promocyjny PZBuk

PZBuk na początek dla wszelakiego nowego gracza przekazuje bezpłatny zakład bez ryzyka a jeszcze bonus powitalny od pierwszego depozytu. Wystarczy utworzyć konto i od razu wolno wykorzystywać z obu promocji.

1. Załóż konto na PZBuk.pl

2. Odbierz darmowy zakład i dodatek od depozytu

3. Graj bez ryzyka i za darmowe pieniądze!

Powitalny bonus na start - graj na www.pzbuk.pl
Odbierz bonus w PZBuk