4.7 / 5.0 Zakład bez ryzyka (cashback) do 200 PLN Typuj!

Betclic zakłady bukmacherskie

  • bonus powitalny 200 zł
  • bogaty wybór zakładów
  • wysokie kursy
  • zakłady i transmisje live
  • promocje dla graczy

Wiele osób wciąż zastanawia się czy Betclic jest w Polsce legalny? Odpowiadamy, tak jest legalny! Betclic oficjalnie wrócił do Polski 1. Lipca 2019 roku i jest w pełni legalną firmą bukmacherską, posiadającą zezwolenie udzielane przez Ministerstwo Finansów.

Betclic zakłady bukmacherskie

Na tą wiadomość czekało wiele osób! Bukmacher Betclic wrócił na Polski rynek bukmacherskie i stał się kolejnym w pełni legalnym bukmacherem działającym na terenie kraju. Firma Betclic to bukmacher, który istnieje od wielu lat i jest jednym z najpopularniejszych bukmacherów w Europie.

Bukmacher Betclic w swojej ofercie posiada naprawdę bogaty wybór zakładów przedmeczowych (zakładów bukmacherskich) jak również zakładów typowanych na żywo w trakcie rozgrywania meczów.

Wśród dyscyplin, rozgrywek, turniejów, lig i drużyn znaleźć można te najpopularniejsze np. mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów UEFA jak również mniej popularne rozgrywki w takich dyscyplinach jak golf, krykiet czy badminton.

Zakład bez ryzyka na start - graj na www.betclic.pl
Odbierz bonus w Betclic

Bonus na start i kod promocyjny Betclic

Najlepsi bukmacherzy oferują najlepsze bonusy bukmacherskie. Tak też jest w przypadku bukmachera Betclic, który na start dla swoich graczy udostępnia bonus powitalny w postaci zakładu bez ryzyka aż do 500 złotych. Twój pierwszy zakład będzie ubezpieczony co oznacza, że w przypadku przegranej, bukmacher Betclic zwróci na twoje konto gracza postawioną stawkę pomniejszoną o podatek.

Aby uzyskać maksymalny zwrot w tej promocji powitalnej obstaw swój pierwszy kupon za 568 zł i odbierz aż 500 zł jeśli kupon okaże się przegrany!

Specjalny bonus jest dostępny dla użytkowników naszego serwisu – przejść na stronę bukmachera Betclic klikając w poniższy link lub banner i odbierz bonus. Pamiętaj aby w trakcie dokonywania rejestracji wpisać kod promocyjny BONUSVIP500.

Zakład bez ryzyka na start - graj na www.betclic.pl
Odbierz bonus w Betclic

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.