Betclic mobile na iOS i Androida

BetClic mobile to mobilna wersja strony legalnie działającego na polskim rynku bukmachera BetClic. Dzięki niej możesz komfortowo obstawiać interesujące Cię wydarzenia gdziekolwiek jesteś. Co ważne, oferta BetClic dostępna jest także z poziomu aplikacji na urządzenia z oprogramowaniami iOS i Android.

Aby skorzystać z mobilnej wersji oprogramowania BetClic, wystarczy odwiedzić stronę BetClic.pl za pośrednictwem urządzenia typu smartfon lub tablet. BetClic mobile umożliwia korzystanie z pełnej oferty tego bukmachera. Funkcjonalność nie różni się niczym od standardowej strony – możliwe jest założenie konta, a także wpłacanie pieniędzy i wypłacanie wygranych. Ci, którzy dostęp do ulubionych zakładów bukmacherskich online takich jak Fortuna chcą mieć zawsze pod ręką, docenią zalety aplikacji dla systemów iOS i Android.

BetClic mobile – aplikacja mobilna

Zakłady bukmacherskie BetClic w 2018 roku uzyskały licencję Ministerstwa Finansów, stając się tym samym kolejną ciekawą i legalną opcją dla polskich typerów. Jeszcze przed wejściem na nasz rynek bukmacher ten informował, że udostępni w Polsce aplikację mobilną. Obecnie jest ona dostępna na urządzeniach z systemami iOS i Android. Aplikację można pobrać z oficjalnej strony www.BetClic.pl, a cała procedura zajmuje maksymalnie kilka minut.

Aplikacja mobilna pozwala na obstawianie wydarzeń sportowych z oferty pre-match, a także na grę live. Za jej pomocą można również przeglądać statystyki i korzystać z wszelkich promocji, jakie oferuje bukmacher BetClic. Lubisz być na bieżąco? Z poziomu aplikacji mobilnej BetClic możesz śledzić wyniki interesujących Cię spotkań, ale też odebrać specjalny bonus od Betclic, ale nie tylko. Jej niemałą zaletą jest bowiem dostęp do transmisji na żywo.

Warto dodać, że zarówno aplikacja, jak i mobilna wersja strony BetClic, dostępne są w języku polskim. Korzystanie z nich jest bardzo intuicyjne i nie powinno sprawić nikomu większych problemów. Jeśli więc chcesz obstawiać poza domem, z dowolnego miejsca, to rozwiązania oferowane przez bukmachera BetClic są właśnie dla Ciebie!

Bukmacher BetClic – informacje ogólne

BetClic to działająca od 2005 roku francuska firma z branży hazardu online. W przeszłości sponsorowała takie kluby piłkarskie jak Olympique Marsylia czy Juventus Turyn. Od 2018 roku BetClic posiada licencję Ministerstwa Finansów i jest jednym z legalnie działających w Polsce bukmacherów online. W naszym kraju sponsoruje drużynę piłkarską Piast Gliwice, a także reprezentację Polski w siatkówce mężczyzn.

Rejestracja na BetClic zajmuje zaledwie kilka minut. Już dziś załóż konto i skorzystaj ze wszystkich promocji i udogodnień, jakie oferuje ten legalny bukmacher.

Tagged With :

Dodaj komentarz